Betnano 5000 Lira Temmuz Bonusu

Betnanodan Bize ÖZEL
5000 TL ÇEVRİMSİZ BONUS

İŞTE ÖDÜL HAVUZU
3 KİŞİYE 1000 TL
5 KİŞİYE 200 TL
10 KİŞİYE 100 TL

ETKİNLİĞE NASIL KATILIRIM?

Aşağıda belirtilecek tarihler arasında yapacağınız her 100 TL yatırımda çekilişe katılmak için bir bilet hakkı kazanmaktasınız.

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ AÇIKLAMALARI DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE OKUYUNUZ!

-ÇEKİLİŞE KATILMAK İÇİN her ayın ilk günü 00:00 ile son günü 23:59 ARASINDA tek seferde en az 100 TL yatırım yapmanız yeterlidir. Yatırımınız ardından www.onlinemacseyret1.com’daki chat sayfasındaki mod arkadaşlara BETNANO KULLANICI ADINIZI MESAJ ATMANIZ YETERLİDİR.
NOT: Birden fazla yatırımlarınızda, her yatırımınız için kullanıcı adınızı belirtmenize gerek yoktur. İlgili tarihler arasında yapacağınız her 100 TL yatırıma 1 bilet hakkınız olacaktır.

-Her 100 TL ‘lik yatırım bir bilet hakkı kazanmaktadır.
-Kazanacağınız bonuslar çevrimsizdir. ANA PARA çevrimlerini yaparak çekim yapabilirsiniz.
-Kazanacağınız bonusları sadece SLOT OYUNLARINDA değerlendirebilirsiniz. ANA PARA ÇEVRİMİNİ SLOT OYUNLARINDA YAPMANIZIN ARDINDAN bakiyenizi isterseniz çekebilir, isterseniz spor yada canlı casino kısımlarında değerlendirebilirsiniz.
-Tek seferde yapacağınız yatırımlarda birden fazla bilet hakkı kazanabilirsiniz. Örneğin tek seferde 500 TL yatırım yapan bir Betnano üyesi 5 bilet kazanmış olur.
-Belirtilen tarihler arasındaki toplam yatırımız baz alınarak bilet sayınız belirlenir. Örneğin parça parça 1000 TL yatırımı olan Betnano üyesi ve ya tek seferde 1000 TL yatırım yapan Betnano üyesi toplamda 10 bilet ile çekilişe girme hakkı kazanır.
-Bu kampanya ardından www.onlinemacseyret1.com’’ ya özeldir. Kampanya ile ilgili bilgileri sadece ilgili site mod’larından alabilirsiniz.Konuyla ilgili Betnano Canlı Destek biriminden bilgi alamazsanız.
-Yatırımlarınız ardından çekilişe katılabilmeniz için ardından www.onlinemacseyret1.com’‘da bulunan chat sayfasındaki, sayfa modlarından birine Betnano kullanıcı adınızı yazmanız yeterlidir.
-Çekiliş sonuçları www.onlinemacseyret1.com’da her ayın 4. Günü saat 22:00 ‘de açıklanacaktır.

Maç Hakkındaki Yorumlar ve Tahminleriniz

Etiketler: